گردوی من
خانه / حباب / بازار خرید حباب وارونه شیری با جنس اعلا و قیمت مناسب

بازار خرید حباب وارونه شیری با جنس اعلا و قیمت مناسب

Rate this post

برای زیبایی بخشیدن به لامپ ها و پخش کردن بهتر نور، از وسایل و ابزار مختلفی استفاده می نمایند که یکی از آنان حباب های وارونه در رنگ شیری می باشد. این کالا، از شیشه ساخته شده و در مکان های متنوعی می شود از آن کار گرفت. این حباب ها نیز مانند سایر کالاهای دیگر، جنس اعلاء و نامرغوب دارد. برای تهیه یک محصول خوب با قیمت مناسب، می شود به بازار خرید حباب وارونه شیری مراجعه کرد که به راحتی در همه شهرهای کشورمان قابل دسترس می باشند و انواع آن را ارائه می دهند.

بازار خرید حباب وارونه شیری با جنس اعلا و قیمت مناسب

فروش مستقیم حباب وارونه شیری جنس خوب

فروش مستقیم حباب وارونه شیری جنس خوبچراغ حبابی به چراغ  وارونه معروف هستند، ساختار کره ای شکل دارند. آن ها به دلیل این که به دلیل سفیدی رنگی که دارا هستند، به شیری نیز نام آشنا می باشند. این نوع از محصول را شرکت های مختلفی در ایران تولید می نمایند. بیشتر این کارخانه جات، فروش مستقیم حباب وارونه شیری جنس خوب را در اختیار مشتریان می گذارند.

از طرفی، برای کسانی که می خواهند خرید تکی و جزئی این گونه از محصولات لوازم برقی را انجام دهند و دسترسی به کارخانه ندارند، می توانند به نمایندگی ها و یا فروشگاه های معتبر و ویژه ای که کالای الکترونیکی را ارائه می دهند، سر بزنند و خرید را انجام دهند. تهیه بدون واسطه این حباب ها از فروشگاه های آنلاین نیز امکان پذیر می باشد.

در هر حال، این نوع فروش، مزیت های زیادی هم برای فروشنده دارد و هم این که خریدار نفع می برد. عرضه کننده دیگر نیازی نیست که با واسطه ها در ارتباط باشد؛ خود رو در رو به ارائه محصولش می پردازد و این گونه می تواند سود بیشتری هم کسب کند. در برابر این، خریدار نیز قادر خواهد بود که  حباب وارونه شیری اصل را به دست آورد.

همین طور آن را با نرخ های مصوب و مناسب می تواند تهیه کند. روی هم رفته در حال حاضر بیشتر ما شاهد این گونه ارائه از این محصولات هستیم.

چراغ های حبابی کاربردهای متفاوت دارند. آن ها را می شود در ابعاد گوناگونی نیز از بازار بر اساس نیازی که داریم، تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهیم. در بخش های بعدی به این می پردازیم که چگونه و در کدام مکان های می شود از این حباب ها استفاده کرد و به کار گیری از آنان چه مزیت هایی دارد.

خریدار بدون واسطه انواع چراغ های پارکی

چراغ های پارکی انواع گوناگونی دارد. خریدار بدون واسطه این نوع از محصول، می تواند جهت تهیه به مراجعی که در بالا به آن اشاره کردیم سر زده و به هر مقداری که می خواهد، به خرید این کالا بپردازد؛ ولی این چراغ ها تنها کاربردشان در پارک ها نمی باشد، بلکه در خانه های ویلایی نیز می توان از آن در ابعاد مختلفی استفاده کرد.

یک چراغ پارکی دارای چند جزء است که متشکل از بدنه، حباب شیشه ای، جعبه یا همان سر لامپ ها و خود لامپ اشاره کرد. این محصولات را می توان در رنگ های متنوع و همین طور سایزهای گوناگونی از بازار تهیه کرد. در این جا به چند نمونه از این چراغ ها اشاره می نماییم که در الوان زیر به فروش رسانده می شوند:

 • چراغ پارکی در رنگ مشکی
 • چراغ پارکی در رنگ نقره ای
 • چراغ پارکی در رنگ برنز
 • چراغ پارکی با رنگ سفید
 • چراغ پارکی با رنگ سرمه ای
 • و غیره

روی هم رفته، می شود این گونه از محصولات را به شکل عمده ای و تکی از بازارهای گوناگونی تهیه کرد. قابل ذکر است که انواع حباب چراغی را نیز از این طریق می توان به دست آورد. در حوزه چراغ های پارکی نیز این حباب ها کاربرد زیادی را دارا می باشند.

آخرین قیمت حباب وارونه شیری کیفیت بالا

آخرین قیمت حباب وارونه شیری کیفیت بالااگر به دنبال این هستید که آخرین قیمت حباب وارونه شیری کیفیت بالا را به دست آورید، خوب است که سری به مراکز خرید و فروش این محصولات بزنید. گفتنی است که در این حوزه، نکاتی را بایستی در نظر گرفت. برای نمونه، آن چه که باعث تعیین قیمت می شود در گام نخست، کیفیت آن است. این چراغ ها از مواد اولیه گوناگونی ساخته می شوند.

در ثانی، ابعاد آن نیز مطرح می باشد. این که کدام یک از شرکت ها آن را تولید کرده اند هم خود بحث جداگانه ای دارد که اصولاً برندها محصولات شان را بر اساس آن چه که ادعا می کنند، بهتر ارائه کرده و پس آن را با نرخ های بالاتری می فروشند. همین طور باید گفت که خرید تکی با عمده از نظر قیمت تفاوت هایی با هم دیگر دارند.

طبعاً اگر به شکل عمده ای به خرید کالا بپردازید، می توانید آن را ارزان تر از فروشنده به دست آورید که روال بازار به همین گونه است.

در هر حال، قیمت های این چراغ ها بستگی به تحولات اقتصادی هم دارد و شاهد این هستیم که نرخ آنان نیز مانند سایر کالاهای دیگر، نسبت به سال گذشته، بالا رفته است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای به دست آوردن تازه ترین قیمت ها، به وب سایت های اینترنتی نیز مراجعه کنید. در این سایت ها، راحت می توانید نرخ ها را تهیه کنید.

ارائه کننده مناسب ترین قیمت چراغ های خورشیدی

برای استفاده از انرژی پاک و همین طور کم کردن هزینه های هنگفت برق شهری، می توان در مکان های گوناگونی از چراغ های خورشیدی استفاده کرد. این محصولات با آخرین فناوی امروزه از جانب ارائه کنندگان گونانی با مناسب ترین قیمت ها در بازار کشورمان به فروش گذاشته می شود که تنوع زیادی نیز در میان شان دیده می شود.

در حال حاضر، این امکان وجود دارد که شما از این چراغ ها بتوانید در مکان های متفاوتی استفاده کنید. به چند نمونه اشاره می نماییم که جاهای به کارگیری مناسب آن است:

 • حیاط خانه های ویلایی
 • ویلاها
 • باغ ها
 • سر در منازل و ادارات
 • پارک ها
 • باغچه ها
 • و غیره مناطق دیگر

باید گفت که چنین محصولاتی در تنوع بالای کیفی هم ارائه می گردد. طبعاً آن مدلی کارکرد بهتری دارد که بتواند نیروی خورشیدی بیشتر را جذب کند. البته در این زمینه باید توضیح داد که پنل های آنان را برندهای گوناگونی می سازند. این پنل ها عامل اصلی گرفتن انرژی و انتقال آن به سمت دستگاه ذخیره یا همان باتری می باشند.

موضوع دیگر در این خصوص، خود باتری ها هستند که باید بر اساس نوع مصرفی که دارید، آن را تهیه کنید. سعی نمایید که باتری خوبی را بخرید تا شارژ خود را از دست ندهد و از سویی هم به خوبی انرژی انتقال یافته را ذخیره نماید. در هر صورت، در بازار ارائه کنندگانی را می شود پیدا کرد که با مناسب ترین قیمت این چراغ ها را عرضه می دارند.

این چراغ ها مدل های متفاوتی دارند که به شکل آویزان، سقفی، دیواری و غیره در بازار به فروش گذاشته می شوند. می توان به شکل عمده و تکی هم آن را تهیه کرد. عمدتاً چنین چراغ هایی دارای لامپ های ال ای دی هستند که هم نور زیادی را می توانند پخش نمایند و هم این که مصرف شان بالا نیست و می شود ساعت ها از برق خورشیدی کار گرفت.

عرضه کننده حباب وارونه شیری به قیمت کارخانه

خرید حباب وارونه شیریبرخی از فروشندگان در بازار، حباب وارونه شیری را به قیمت کارخانه به فروش می گذارند. البته در حال حاضر اغلب شرکت های تولید کننده برای این که نه مشتری سرگردان شود و نه زمینه را برای گران فروشی فراهم کرده باشند، نرخ ها را روی جلد یا همان بسته بندی ها درج می کنند که این کار راحت تر کرده است و نیاز به چانه زنی هم نیست.

روی هم رفته تولید حباب وارونه شیری در ایران در مدل های گوناگونی نیز صورت می گیرد که می شود از نوع صاف و طرح دار آن اشاره کرد. در کنار این ها، نوع ساده و بدون رنگ حباب ها هم در بازار وجود دارد. خلاصه شما می توانید طبق سلیقه و همین طور نیاز آن ها را به دست آورید و در هر مکانی که می خواهید از این کالا استفاده نمایید.

باید گفت که این گونه از حباب ها، کاربردهای متنوعی دارند. عموماً هم برای زیبایی و هم برای این که از لامپ محافظت شود، از حباب ها استفاده می نمایند. در فضاهای کوچک مانند سرویس های بهداشتی نیز نمی گذارد که نور باعث اذیت کردن چشم ها شود. همچنین از این حباب ها در فضاهای باز نیز کار می گیرند.

دیده شده که در سردرها، حیاط خانه های ویلایی و حتی پارک ها هم از این حباب کار گرفته می شود. در این مکان ها عموماً در پهلوی مسئله تزئینی بودن، به جنبه نگهداری از لامپ هم فکر شده است. به این معنی که این حباب ها باعث می شوند تا در فصل سرما، باران و برف باعث سوختن و ترکیدن لامپ ها نگردند و به نوع پوشش حفاظتی اند.

در هر صورت، اگر می خواهید که عرضه کنندگان حباب وارونه شیری را که به قیمت کارخانه به ارائه محصول می پردازد پیدا کنید، نیاز است که اندکی جستجوی بیشتری در بازار انجام دهید. باید متذکر شد که امروزه چنین محصولاتی در تنوع بالا از سوی فروشگاه های آنلاین هم ارائه می شود. این گونه می توان ارزانترین حباب وارونه شیری را خرید.

شرکت بزرگ چراغ خیابانی با قیمت عمده

چراغ خیابانی یکی از ملزومات اصلی هر شهری به شمار می رود. این گونه از چراغ ها را عموماً در جاده ها و خیابان های بین شهری نصب می کنند. آنان برای جلوگیری از تصادفات و همین طور تنویر راه ها نصب می گردند. هم اکنون این چراغ ها به وسیله برق شهری و همین طور انرژی دریافت شده و ذخیره شده خورشیدی راه اندازی می شوند.

در کل، شرکت های بزرگی در ایران وجود دارند که ارائه کننده این محصول هستند. بعضی از آن ها را می شود پیدا نمود که با قیمت عمده نوع تکی را هم عرضه می دارند. قابل ذکر است که شرکت بزرگ چراغ خیابانی با قیمت عمده، کالا را یا در ایران تولید کرده و یا این که از خارج کشور وارد می نماید. این چراغ ها ولتاژ ها گوناگونی دارند.

از طرفی چراغ های خیابانی، تنها برای روشنایی بخشیدن به راه ها نصب نمی شود؛ بلکه آن ها به حالت زیبایی آن هم توجه می شود. به همین دلیل است که می توان تیر برق ها و حتی خودشان را در تنوع بالای مدل پیدا کرد. این چراغ ها به شکل گرد، مستطیلی، چهار گوش، بیضی و غیره در بازار ارائه می گردد.

آن ها به همین گونه توانایی روشن کردن مساحت خاصی را دارند که این بر می گردد به ولتاژ شان. به چند نوع از آن ها که دارای ولت های متفاوتی هستند، اشاره می نماییم:

 • چراغ خیابانی ال ای دی ۳۵ وات
 • چراغ خیابانی ال ای دی ۵۰ وات
 • چراغ خیابانی ال ای دی ۷۵ والت
 • چراغ خیابانی همراه با فناوری ال ای دی ۱۰۰ وات
 • چراغ خیابانی همراه با فناوری ال ای دی ۱۵۰ وات
 • و غیره محصولات دیگر از این دست

کارخانه عرضه کننده انواع چراغ های سرلوله

خرید حباب وارونه شیریدر مراکز خرید و فروش انواع لوازم برقی، محصولات کارخانه عرضه کننده انواع چراغ های سرلوله را می توان به راحتی پیدا کرد. در حقیقت این گونه از چراغ ها در باغ و ویلا مورد استفاده قرار می گیرند. از آن ها می توان در حیاط خانه، محوطه بیمارستان و اداره جات و سایر مکان های دیگر کار گرفت.

این چراغ ها را می شود به صورت سقفی، دیواری و سیار از بازار تهیه کرد. برخی از آنان به صورت هوشمند عمل می کنند و همین که برق قطع می شود، روشن می گردند. برای دانشجویان نیز این چراغ ها طراحی شده اند که به رو میزی معروف هستند. آن ها هم مدل های متفاوتی را دارند و بنا بر سلیقه شما ارائه می گردند.

بهترین نوع چراغ، آن مدلی است که ساعت های متمادی کار بدهد. اغلب نوع مرغوب آن ها در بازه زمانی ۱ تا ۹ ساعت می توانند مساحتی را روشن کنند. این مسئله به نوع باتری و همین طور کارخانه ای ربط دارد که آن را تولید کرده است.

 

صنایع الین تولید کننده و توزیع کننده انواع چراغ پارکی ؛چراغ باغی؛چراغ چمنی؛چراغ محوطه ای و ویلایی ؛پایه چراغ باغی و… می باشد برای تهیه و ثبت سفارش محصول با شماره ۰۹۱۲۹۵۱۱۳۳۴ تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی رمضانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129511334
mobile icon شماره موبایل: 09151061334
instagram icon اینستاگرام: elin.light
facebook icon فیس بوک: elin.lighting
twitter icon توئیتر: elin_company
pinterest icon پینترست: elincompany
linkedin icon لینکدین: elinlightcompany
tumblr icon تامبلر: elin-company
email icon پست الکترونیکی: ElinLightingGroup@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@elinlighting.com
url icon آدرس سایت: www.elinlighting.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چراغ ویلایی

قیمت چراغ ویلایی

دیدگاهتان را بنویسید