گردوی من
خانه / چراغ خیابانی / مراکز خرید چراغ خیابانی درجه یک با قیمت مناسب 

مراکز خرید چراغ خیابانی درجه یک با قیمت مناسب 

Rate this post

چراغ خیابانی یکی از اساسی ترین کالای برق در شهرها به شمار می روند. این چراغ ها در اصل وظیفه شان روشن کردن جاده ها و خیابان ها است. آن ها را عموماً برای این که فضا روشن باشد و همین طور مانع حوادث گوناگون گردد، نصب و راه اندازی می کنند. اما باید گفت که تنوع در این زمینه زیاد است و می توان با مراجعه به مرکز خرید چراغ خیابانی با قیمت مناسب نوع درجه یک آن را تهیه کرد. در این نوشته سعی می نماییم به انواع این محصول اشاره کنیم و آن را به طور اجمالی برای تان معرفی نماییم.

مراکز خرید چراغ خیابانی درجه یک با قیمت مناسب 

صادر کننده بهترین نوع چراغ خیابانی

صادر کننده بهترین نوع چراغ خیابانیشرکت های تولید کننده و همین طور گروه های بازرگانی مختلف، از جمله صادر کنندگان اصلی بهترین نوع چراغ خیابانی به شمار می روند. آن ها محصولات شان را عمدتاً به کشورهای همسایه ارسال می نمایند. این چراغ ها، در تنوع بالایی تولید می شوند و به همین گونه بر اساس سفارش مشتری ساخته شده و ارائه می گردند.

انواع چراغ خیابانی را شرکت ها برای این که بتوانند مشتریان زیادی پیدا کنند، به کشورهای گوناگونی صادر می نمایند. در این زمینه، آن چه برای یک صادر کننده مهم است، این می باشد که رضایت خاطر خریدار را به دست آورد. پس برای همین سعی می کند تا کالای خود را با بالاترین درجه کیفی به شهرهای مختلفی از جهان صادر کند.

ارسال چنین کالاهایی به بیرون از کشور می تواند توام با سود زیادی باشد. به همین دلیل است که شرکت های سازنده سعی شان بر این می باشد تا با بازاریابی درست، بتوانند این چراغ ها را به خارج از مرزها ارسال کنند. هم اکنون در بازارهای کشورهای همجوار، انواع چراغ ایرانی ارائه می گردد که با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

در کل، شرکت های صادر کننده در گام نخست بازارهای گوناگونی را بررسی می کنند. سپس به این مسئله می پردازند که چگونه کالا را سالم و بدون این که مشکلی پیش بیاید به دست خریدار در آن سوی مرزها برسانند. این کار را عموماً به وسیله زمینی انجام می دهند که با ماشین های مجهیز صورت می گیرد.

در کنار این، صادر کنندگان موارد دیگری را هم به آن توجه می کنند که شامل تنوع بالا در چراغ های خیابانی است و این که آن را به شکل سولار و برق شهری ارائه دهند. این گونه است که می توانند بازار خوبی پیدا کنند و فروش شان را بالا ببرند.

نمایندگی پخش مستقیم چراغ خیابانی خورشیدی

چراغ خیابانی خورشیدی، امروزه موارد کاربرد بیشتری پیدا کرده است. در شهرهای مختلف کشورمان، مشاهده می کنیم که از این چراغ ها جهت روشنایی معابر و خیابان ها استفاده می کنند. این گونه از محصول، توسط یک سولار، باتری و لامپ های ال ای دی راه اندازی می شود که نور خوبی پخش می کند و در کنار این هزینه کمتری دارد.

در کل، برای صرفه جویی یک محصول خوب به شمار می روند و البته این که چگونه کارایی داشته باشند، بستگی به نوع کیفیت باتری و همین طور پنل های آن دارد.

در کل، چراغ خیابانی سولار را شرکت های گوناگونی در ایران تولید کرده و برخی نیز آن را از خارج وارد می کنند. آنان برای این که بتوانند محصول خود را بهتر در دسترس مشتریان بگذارند، در شهرهای گوناگونی نمایندگی پخش مستقیم چراغ خیابانی خورشیدی راه اندازی کرده اند. این شعب مشغول کارها مختلفی می باشند.

آن ها همه اجزای یک چراغ برق را در اختیار مشتریان خود می گذارند. از طرف دیگر برخی از این شعبه ها در کار نصب و راه اندازی این گونه از کالا هم می باشند. آنان گروه های متخصص و برق کار را در اختیار دارند که در این حوزه فعالیت می کنند. در کل، می شود به صورت مستقیم از این نمایندگی، این اجزای یک چراغ برق را به دست آورد:

 • بدنه چراغ برق که مدل های متفاوتی را دارا می باشد.
 • لوازم الکتریکی که از باتری، سولار، لامپ های ال ای دی و سیم ها تشکیل شده اند.
 • لوازم وابسته و همین طور جانبی که می تواند قطعات یدکی آن باشد.
 • لوازم اپتیکی که از جمله موارد کاربردی در این زمینه به شمار می رود.
 • و سایر موارد

باید متذکر شد که نمایندگی های شرکت های گوناگون تولیدی و وارداتی در بیشتر شهرهای کشورمان در حال ارائه خدمات و عرضه مستقیم کالای خود می باشند.

فروشگاه خرید و فروش چراغ خیابانی تبریز

فروشگاه خرید و فروش چراغ خیابانی تبریز

در سراسر ایران، به راحتی می شود فروشگاه خرید و فروش چراغ خیابانی را پیدا کرد. شما چه در شهر تبریز، مشهد، اهواز، آبادان، تهران و …. باشید، با روش های بسیار ساده و آسانی خواهید توانست که این فروشگاه ها را بیابید و از آنان هر گونه از این چراغ ها را که می خواهید به دست آورد و مورد استفاده قرار دهید.

در کنار این، چنین عرضه کنندگانی لوازم یدکی این محصولات را هم برای مشتریان خود ارائه می کند. شما حتی می توانید چراغ خیابانی جدید را هم از این ارائه دهندگان بخرید.

روی هم رفته، چراغ های خیابانی، کارایی زیادی دارند. در هنگام خرید شان نیز باید به چند مسئله توجه داشت. اول این که در چه مکان هایی می خواهیم از آنان استفاده کنیم؟ اگر در بزرگراه ها است که باید نوع خاص آن را تهیه کرد. اگر می خواهید آن را در خیابان های بین شهری کار بگیرید که خوب است از نوع دیگر آن استفاده نمایید.

باید گفت، این چراغ ها مدل های متنوعی دارند. آن ها را می شود به شکل مستطیلی، دایره ای، مربعی و بیضی پیدا کرد. امروزه سعی می شود تا از برق شهری و آفتابی به شکل دوگانه استفاده شود تا در صورت رفتن برق ها، مشکلی برای تنویر جاده ها پیش نیاید. همین طور تیرک ها این چراغ ها هم با هم دیگر از نظر مدل فرق هایی دارند.

آن ها را می توان به صورت تک و یا دو چراغه مشاهده کرد. ارتفاع هر کدام از آن ها هم فرق می کند و بر اساس نوع مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید، ارائه می گردند. این تیرک ها تا ارتفاع ۱۴ متری نیز ساخته می شوند و از سوی شرکت های گوناگونی به فروش می رسند.

قیمت روز انواع چراغ خیابانی

برای این که بتوان جدیدترین قیمت چراغ خیابانی را به دست آورد، خوب است که سری به مراجع فروش بزنید. منابع گوناگونی اند که در این حوزه فعالیت می کند. از کارخانه جات تولیدی گرفته تا کسانی که آن را به شکل تکی در بازار ارائه می دهند. در اصل این تولیدی ها هستند که محصولات خود را ارزش گذاری کرده و به فروش می گذارند.

قیمت روز چنین کالاهایی را بر اساس یک سری از موارد تعیین می کنند. در این بخش به چند مورد از آن ها اشاره می نماییم که شامل نکات زیر می باشند:

 • کیفیت چراغ های خیابانی
 • مدل های گوناگون آن
 • نحوه ارائه و عرضه
 • بر اساس شرکت تولیدی
 • نوع نور پردازی
 • و غیره موارد دیگر

روی هم رفته، چنین چراغ هایی در انواع بسیار متنوعی در بازار ارائه می گردند. هر کدام از آن ها نرخ های گوناگونی دارند و در همین حال می شود نوع ارزان آن را هم به دست آورد. خلاصه این که این گونه از کالا، تنوع قیمت زیادی دارد. اگر در مراکز خرید و فروش با نرخ های متغیری برخوردید تعجب نکنید. این روال عادی و معمول بازار می باشد.

بزرگترین کارخانه چراغ خیابانی سولار

بزرگترین کارخانه چراغ خیابانی سولارچرغ خیابانی سولار را هم اکنون بزرگترین کارخانه های داخلی تولید کرده و روانه مراکز داد و ستد می نمایند. این کارخانه جات برای مشتریان خاص خود که سفارش کلی آن را ارائه می دهند نیز بر اساس مدلی و طرحی که می خواهند و همین طور کیفیت، برای شان ساخته و در دسترس شان می گذارند.

در ساخت این گونه از چراغ ها به چند مورد توجه می گردد که عبارت می باشند از: میزان شدت روشنایی، میزان ساعت هوای آفتابی، میزان ساعت روشنایی دادن، مکانی که آن را نصب می نمایند و همچنین در کدام منطقه از کشور می خواهید آن را به کار ببرید. با در نظر داشت این موارد است که شرکت ها آن را تولید کرده و ارائه می دهند.

مسئله دیگری که در کاربردی بهتر این محصولات اهمیت دارد، این است که پنل های خورشیدی آن کارایی بالایی داشته باشند. آن ها را عموماً برای این کار، در ولتاژهای گوناگونی ارائه می دهند که می شود از ۶۰ وات، ۸۰ وات، ۱۲۰ وات و غیره نام گرفت.

یک چراغ خیابانی سولار خوب، بایستی قابلیت این را داشته باشد که حتی در روزهای ابری نیز به جذب انرژی خورشیدی بپردازد. به همین سان، بتواند شارژ خود را به شکل هوشمند کنترل کند. در هنگام خرید توجه داشته باشید محصول دارای ضمانت نامه باشد.

مرکز عرضه چراغ های خیابانی

در شهرهای متفاوتی از کشورمان، مرکز عرضه چراغ های خیابانی وجود دارد. در این گونه از مراکز، می شود فروشندگان مختلفی را یافت که بهترین نوع کالا را در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. از آن ها می توان در هر مدلی که بخواهید، این نوع از چراغ ها را به دست آورده در خیابان ها، معابر عابر پیاده، بزرگ راه ها و … به کار گیرید.

از سوی دیگر، مسئله مهمی که در این بخش وجود دارد، این است که شعاع پرتو افشانی آن نیز با هم دیگر متفاوت است. آن ها را می شود بر اساس پخش نور منحنی به چند دسته تقسیم بندی کرد که آن ها را این گونه معرفی می نمایند:

 • پخش نور مستقیم
 • پخش نور نیمه مستقیم
 • پخش نور غیر مستقیم
 • پخش نور نیمه غیر مستقیم
 • پخش نور مستقیم و غیر مستقیم

با معرفی این گونه از محصولات، اکنون شما به راحتی می توانید به مراکز گوناگونی سر بزنید و به خرید آن بپردازید. آن چه که در این خصوص باید در نظر داشته باشید، این است که به فروشنده چراغ خیابانی معتبر مراجعه کنید. این گونه می توانید گارانتی محصول را نیز به دست آورید.

صادرات انواع چراغ در مدل های مختلف

صادرات انواع چراغ در مدل های مختلفچراغ ها انواع مختلفی دارند. آن ها را می توان در مکان های گوناگونی به کاربرد. تنوع در این حوزه بسیار زیاد است و می شود از مدل های متنوعی آن نام برد که به یک، دو و سه شاخه دسته بندی می شوند. همین طور هر کدام از آن ها از نظر شکل ظاهری با هم دیگر تفاوت هایی دارند که پیش از این به آن اشاره کردیم.

اما صادرات انواع چراغ در مدل های مختلف، از سوی مراجع معتبر گوناگونی صورت می گیرد. در این حوزه ما اغلب شاهد این هستیم که تولیدی به همکاری و یا به صورت مستقل از گروه های تجاری، به صادر کردن کالای شان می پردازند.

روی هم رفته، چراغ ها را برای مکان هایی مانند خیابان ها، پارک ها، باغ ها، ویلاها، خانه ها و غیره طراحی می کنند. برق مورد نیاز آن ها عموماً از طریق برق شهری و همین طور انرژی خورشیدی تأمین می شود که این دو چراغ با هم از این نظر کاملاً متفاوت هستند و حتی کارایی شان با هم دیگر فرق می کند.

رو هم رفته، صادرات این چنین کالاهایی را شرکت های گوناگونی انجام می دهند که می توانند نفع زیادی ببرند.

کارخانه تولید چراغ خیابانی با قیمت عمده

کارخانه تولید چراغ خیابانی، محصولات خود را بر اساس یک سری از موارد، به نرخ های متفاوتی ارائه می دهد. آن ها عموماً محصولات شان به شکل انبوه می سازند و به همان سان هم وارد بازار می نمایند. این طبیعی است که با قیمت عمده چراغ های خیابانی را عرضه کنند.

اگر می خواهید که چراغ خیابانی ارزان را تهیه کنید، بهتر است که به کارخانه جات و یا شعب رسمی شان سر بزنید. البته هم اکنون این کار از طریق آنلاین هم امکان پذیر است و در این زمینه سایت های متعددی فعالیت می کنند در تنوع بالایی محصولات شرکت های تولید کننده داخلی را ارائه می دهند.

در هر صورت، این چراغ ها برای مناطق خاصی طراحی می شوند و به همین دلیل است که ولتاژ شان با هم دیگر فرق می کند. آن ها را عموما در از ۵۰ وات تا به بالا بر اساس نوع مصرف و همین طور سفارشی که مشتری می دهد، می سازند و در اختیارشان می گذارند.

کارخانه جات در هنگام تولید و به همین شکل راه اندازی به موارد گوناگونی توجه می کنند که از آن جمله می شود به حباب، نوع کاربری چراغ، لامپ های آن و غیره موارد دیگر اشاره نمود.

 

صنایع الین بزرگترین تولید کننده انواع چراغ های خیابانی ؛پارکی ؛باغی؛ویلایی و پایه چراغ های باغی و محوطه ای و ویلایی و… می باشد برای خریداری با کمترین قیمت پیشنهاد میکنیم محصولات را بصورت عمده خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی رمضانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129511334
mobile icon شماره موبایل: 09151061334
instagram icon اینستاگرام: elin.light
facebook icon فیس بوک: elin.lighting
twitter icon توئیتر: elin_company
pinterest icon پینترست: elincompany
linkedin icon لینکدین: elinlightcompany
tumblr icon تامبلر: elin-company
email icon پست الکترونیکی: ElinLightingGroup@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@elinlighting.com
url icon آدرس سایت: www.elinlighting.com

دیدگاهتان را بنویسید