گردوی من
خانه / چراغ خیابانی / مرکز نمایندگی چراغ خیابانی ارزان

مرکز نمایندگی چراغ خیابانی ارزان

Rate this post

چراغ ها ابزار هایی پرکاربرد به منظور ایجاد روشنایی هستند که با اندکی دقت در محیط اطراف خود نقش تاثیر گذار شان را مشاهده می کنیم و با این  وجود انتظار تنوع بسیار در آنها می رود. چراغ خیابانی ارزان به طور عمده به فروش گذاشته می شود و در این زمینه شرکت ما مرکز نمایندگی آنلاین را ایجاد می کنتد تا مشتریان بتوانند آنها را در سطح نیاز و البته با قیمت ارزان تر تهیه کنند. 

 

چراغ خیابانی ارزان

مزایا استفاده از چراغ خیابانی ارزان

مزایا استفاده از چراغ خیابانی ارزان

تاریکی شب نیاز ما را به چراغ ها که ابزار هایی برای نورپردازی هستند ضروری کرده و میس دانیم که وقتی برای خرید این محصولات اقدام می کنیم با نمونه های متنوعی مواجه هستیم که از نظر پارامتر های متعددی با همدیگر فرق دارند.

از نظر کارایی چراغ ها با همدیگر فرق دارند که در اینجا می خواهیم در مورد چراغ های خیابانی بگوییم که در راسته خیابان ها در فواصل مشخصی قرار می گیرند. تعیین نوع چراغ ها بر اساس مساحتی است که می خواهند روش کنند که هر چه سطح بیشتر باشد مسلما چراغ قوی تر خواهد بود.

چراغ های ال ای دی و چراغ های سولار در خیابان ها مورد استفاده می باشند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. استفاده از چراغ های خورشیدی در نمونه های ذکر شده مزایای خود را دارد که در اینجا ذکر می کنیم.

با استفاده از چراغ خیابانی ال ای دی هزینه تعمیرات کم می شود، طول عمر لامپ ها بالا می رود و در مصرف انرژی صرفه جوی می گردد. چراغ های خورشیدی نیز دارای مزیت های خاص هستند که این محصولات در روز نمور را جذب و در شب روشنایی ایجاد می کنند که این نوع انرژی رایگان و بدون هزینه است.

چراغ های خیابانی را با قیمت های متفاوت می توان تهیه کرد که پرفروش ترین شان نمونه های ارزا قیمت هستند که مزیت استفاده از آنها صرف هزینه کم برای خرید می باشد.

تولید کننده چراغ خیابانی ارزان در تهران

 

تولید کننده چراغ خیابانی ارزان در تهران

چراغ خیابانی ارزان به طور عمده در کارخانه های تولیدی آماده می شود و دلیل آن وجود مشتریان بسیار هستند که باید نیاز شان برطرف گردد. تولید کننده چراغ خیابانی در شهر های مختلفی از کشورمان فعالیت می کنند که شهر تهران می تواند فعال ترین باشد.

با وجود کارخانه های بزرگ در این زمینه شاهد تولید محصولاتی متنوع هستیم که از نظر قیمت نیز با هم فرق دارند. از نظر عوامل متعددی چراغ ها با هم فرق دارند که از این موارد اندازه آنها می باشد. چراغ خیابانی بزرگ چراغ هایی پرکاربرد در فضا های باز است که به سبب کارایی بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

 

صنایع و بازرگانی الین مرکز فروش عمده انواع محصولات روشنایی با کیفیت بالا و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

فروشگاه مجازی الین آماده ارائه خدمات فروش انواع چراغ پارکی، چراغ چمنی، چراغ باغی، چراغ توپی، چراغ خیابانی، و مبلمان شهری ؛پایه چراغ باغی و سایر محصولات دیگر می باشد.

تنوع و کیفیت بالای محصولات این مجموعه بسیار بالا بوده، زیبایی و آراستگی در کلیه محصولات خود  را با بسته‌بندی مناسب با سلیقه خریداران در نظر می‌گیرد.

مرکز الین در زمینه صادرات سهم بزرگی از بازار  را به خود اختصاص داده است.

از جمله: کشورهای آسیای شرقی و کشورهای حوزه خلیج فارس

جهت ارتباط بیشتر مجموعه با شماره مستقیم ۰۹۱۲۹۵۱۱۳۳۴ تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی رمضانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129511334
mobile icon شماره موبایل: 09151061334
instagram icon اینستاگرام: elin.light
facebook icon فیس بوک: elin.lighting
twitter icon توئیتر: elin_company
pinterest icon پینترست: elincompany
linkedin icon لینکدین: elinlightcompany
tumblr icon تامبلر: elin-company
email icon پست الکترونیکی: ElinLightingGroup@gmail.com
email icon پست الکترونیکی: info@elinlighting.com
url icon آدرس سایت: www.elinlighting.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی چراغ خیابانی جدید

چراغ خیابانی از جمله مبلمان شهری است که با توجه به محل کاربرد انواع مختلفی دارند که از نظر شکل و جنس متفاوت هستند اما چراغ خیابانی های جدید بسیار ویژه هستند زیر

دیدگاهتان را بنویسید